Lütfen Türkçe Versiyon için Tıklayınız >>>  Please Click for English Version >>>
iFTi Psikoterapi
Ana Sayfa Psikoterapi Hizmetleri Makaleler Çalışanlar Linkler Duyurular İletişim
iFTi Psikoterapi Etkinliği - 5
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

iFTi PSİKOTERAPİ ETKİNLİĞİ – 5

 

 

Değerli Meslektaşlarımız,

 

iFTi Psikoterapi olarak, 11-12 Nisan 2015’te, 5. Eğitim Etkinliğini düzenlemekteyiz. Bu çalışmada, aile ve çift terapisi konusunda dünya çapında bir ekol olan Prof. Dr. Howard Liddle’ı ağırlayacağız. İstanbul Hilton Oteli – Taksim’de gerçekleştirilecek olan iki günlük eğitim sonunda, tamamlayanlara, Katılım Sertifikası verilecektir. Eğitimin başlığı “Çok Boyutlu Aile Terapisi” olarak belirlenmiştir.

 

Katılım koşulu olarak; lisansını psikiyatri, psikoloji, psikolojik danışmanlık, sosyal hizmet uzmanlığı, çocuk gelişimi uzmanlığı, aile hekimliği ve psikiyatri hemşireliği alanlarında tamamlamış olmak gerekmektedir.

 

Prof. Dr. Howard Liddle, Miami Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim görevlisidir. Ayrıca, aynı üniversitede, Ergenlerin Madde Bağımlılığı üzerine Araştırma ve Tedavi Merkezi’nde yönetici olarak görev yapmaktadır. Dünya çapında yaptığı çalışmalarla, araştırmalarla aile terapisi konusunda, öncü isimlerden birisidir. Bu konuda; Aile Terapisi’nde Eğitim ve Süpervizyon dahil, kıymetli kitapları ve yayınları bulunan Prof. Liddle, son yıllarda özellikle, bağımlı olan ergenlerin aile yapıları üzerine yaptığı çalışmalarla da tanınmaktadır.

 

Kendisini ağırlamaktan büyük onur duyduğumuz Prof. Dr. Howard Liddle’ın çalışmasına katılmak isteyenler, kayıt ve ücret bilgileri için etkinlik sekreterliğini arayabilirler. Çalışmada, ardıl çeviri yapılacaktır. Bilgiler aşağıdadır:

 

Kenes Türkiye Organizasyon

Tel:     0212 299 99 84

Faks:  0212 299 99 77

Email: sgulban@kenes.com

Site:www.kenes.com

 

 

Yael Profeta Harunzade                                                              Yrd. Doç. Dr. Murat Dokur

Uzm. Psikolojik Danışman                                                                                     Psikiyatrist

iFTi Eğitim Koordinatörü                                                               iFTi Psikoterapi - Direktör

Email listemize üye olarak, Psikoterapi ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz...
Email:
Copyright © 2009 İfti Psikoterapi