Lütfen Türkçe Versiyon için Tıklayınız >>>  Please Click for English Version >>>
iFTi Psikoterapi
Ana Sayfa Psikoterapi Hizmetleri Makaleler Çalışanlar Linkler Duyurular İletişim
İFTi Psikoterapi Etkinliği - 6
Ana Sayfa > Seçtiğiniz Site Kısmı > 

Değerli Meslektaşlarımız,

iFTi Psikoterapi olarak, 30-31 Temmuz 2016’da, İstanbul’da, 6. Eğitim Etkinliğini düzenlemekteyiz. Bu çalışmada, çocuk psikiyatrisi ve aile terapisi konusunda dünya çapında bir ekol olan Prof. Dr. Maurizio Andolfi’yi ağırlayacağız. Radisson Blu - Şişli’de gerçekleştirilecek olan iki günlük eğitim sonunda, tamamlayanlara, Katılım Sertifikası verilecektir. Eğitimin başlığı “Problematik Aileler ve  Risk Altında olan Ergenler ” olarak belirlenmiştir.

Katılım koşulu olarak; lisansını psikiyatri, psikoloji, psikolojik danışmanlık, sosyal hizmet uzmanlığı, çocuk gelişimi uzmanlığı, aile hekimliği ve psikiyatri hemşireliği alanlarında tamamlamış olmak gerekmektedir.

1942 yılında doğmuş olan Maurizio Andolfi, Çocuk Psikiyatrisi alanında ihtisasını bitirdikten sonra Aile Terapisi eğitimini de tamamlamıştır. Özellikle 70’li yıllarda, New York’ta etnik gruplarla yaptığı çalışmalar dikkat çekicidir. Amerika’da kaldığı sürece, Bronx Eyalet Hastanesi, Ackerman Aile Terapisi Enstitüsü ve Philadelphia Çocuk Danışmanlığı Kliniği gibi pek çok saygın hastane ve enstitülerde; Salvador Minuchin, Jay Haley ve Carl Whitaker gibi önemli isimlerle birlikte çalışmıştır.

Dr. Andolfi; La Sapienza (Roma Üniversitesi)’nde Psikoloji Departmanı Profesörü, Roma’da bulunan Accademia di Psicoterapia Familiare’nin Direktörü, İtalyan Aile Terapisi Dergisi Terapia Familiare’nin Baş Editörü görevlerini yürütmektedir. 1999 yılında, aile ve evlilik terapisine katkılarından dolayı, Amerikan Aile ve Evlilik Terapisi Derneği tarafından özel ödüle layık görülmüştür. Avrupa Aile Terapisi Derneği’nin kurucu üyelerinden ve İtalyan Aile Terapisi Cemiyeti’nin eski başkanıdır. Pek çok sayıda İngilizce ve İtalyanca kitabı ve makalesi yayınlanmıştır. Şu anda Avustralya’da yaşamakta ve çalışmalarına orada devam etmektedir.

Kendisini ağırlamaktan büyük onur duyduğumuz Prof. Dr. Maurizio Andolfi’nin çalışmasına katılmak isteyenler, kayıt ve ücret bilgileri için etkinlik sekreterliğini arayabilirler. Çalışmada, ardıl çeviri yapılacaktır.

İki günlük eğitim semineri ücreti toplam 960 TL’dir (KDV dahil).

Lütfen Kayıt Formu için Tıklayınız >>>

Yael Profeta Harunzade
Uzm. Psikolojik Danışman
iFTi Eğitim Koordinatörü

Yrd. Doç. Dr. Murat Dokur
Psikiyatrist
iFTi Direktör

İletişim Bilgileri

Organizasyon Sekreterliği
 

iFTi Psikoterapi
 

Ofis : Kenes Turkey

 

Tel:   0212 299 99 84

Tel:  0212 231 1121 –  0212 230 4283

Faks : 0212 299 99 77

Faks: 212 230 4283  

Email: atoraman@kenes.com
 

Web sayfası: www.ifti.com.tr

 

 

Email listemize üye olarak, Psikoterapi ile ilgili gelişmeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz...
Email:
Copyright © 2009 İfti Psikoterapi